Ciągnik siodłowy lub naczepa: Wynajem na miarę twoich potrzeb.

Czy szukają Państwo rozwiązania swoich problemów logistycznych? A może potrzebują Państwo wynająć ciągnik siodłowy lub naczepę na dłuższy okres czasu, dodatkowo z opcją zakupu? Bez względu na Państwa wymagania logistyczne, znajdziecie Państwo rozwiązanie dopasowane do dostępnego budżetu i specyficznych wymagań w ATL Renting. Przy wynajmie ciągnika siodłowego lub naczepy macie Państwo do wyboru dwie opcje:

Opcja nr 1 – Wynajem operacyjny (z opcją obsługi)

Wynajmują Państwo ciągnik siodłowy lub naczepę, po zakończonym okresie najmu zwracają sprzęt do nas. Płacą Państwo jedynie kwotę wynajmu . Wszystkie pozostałe koszty – takie jak przeglądy i naprawy związane z normalnym użytkowaniem, podatek od środków transportowych, koszty rejestracji, koszty badań technicznych – są pokrywane przez nas. To ty wybierasz rozwiązanie najlepiej pasujące do konkretnej sytuacji. Nasza flota składa się ze sprzętu wysokiej jakości, (średni wiek pojazdu w naszej flocie wynosi dwa lata). Takie rozwiązanie pozwala Państwu korzystać z najnowszych rozwiązań technologicznych i transportowych!

Opcja nr 2 – Wynajem finansowy / Leasing (bez opcji obsługi z opcją zakupu)

Korzystając z tej opcji, płacą Państwo ratę najmu/ leasingu oraz koszty operacyjne łącznie z kosztami rejestracji, podatkiem od środków transportowych, badaniami technicznymi, paliwem i naprawami. W większości oferowany Państwu sprzęt pochodzi z naszej floty, ale nowe jednostki również są dostępne. Przed zakończeniem okresu najmu mogą Państwo zdecydować się wykupić wynajmowany pojazd.

Potrzebujesz wynająć naczepę lub ciągnik siodłowy korzystając z jednej

z elastycznych opcji najmu w ATL Renting?

W celu uzyskania dodatkowych informacji prosimy o kontakt.

ATL Renting Poland

+48 61 651 58 87

+48 61 651 58 89

info@atlrenting.pl
Zapytanie ofertowe